Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!

BOŻONARODZENIOWA PRODUKCJA NETFLIX SZYDZI Z CHRZEŚCIJAŃSTWA W NIESPOTYKANY DOTĄD SPOSÓB

 

Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!

Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!

Netflix nie odpowiedział nikomu z rzeszy ponad 1,5 mln osób, które dołączyły do naszego protestu podpisując petycję o usunięcie obraźliwego dla chrześcijan filmu.

"Pierwsze kuszenie Chrystusa" nadal jest dostępne na platformie filmowego giganta.
Dla ogromnej liczby chrześcijan na całym świecie jest czymś głęboko zasmucającym, że w każdej chwili, każdy może obejrzeć ten bluźnierczy obraz, który przedstawia Jezusa Chrystusa jako homoseksualistę, Jego uczniów jako alkoholików, a Matkę Bożą - jako kobietę opętaną seksualnym pożądaniem.

Liczymy dziś na to, że pomogą nam Państwo stworzyć presję na Netflixa, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczył.

Prosimy o przyłączenie się do kolejnych kroków naszej kampanii, aby "Pierwsze kuszenie Chrystusa" zostało usunięte z platformy Netflix:

  •  Jeśli są Państwo abonentami usługi Netflix, prosimy kliknąć tutaj, aby anulować subskrypcję.  
    • Będą Państwo musieli zalogować się na swoje konto przed jego anulowaniem, stąd warto przypomnieć sobie swój login i hasło

    • Po anulowaniu subskrypcji znajdą Państwo pole, w którym będzie można poinformować o powodach rezygnacji. Sugerujemy by wpisać, że rozważają Państwo powrót do członkostwa platformy, ale dopiero po usunięciu "Pierwszego pokusy Chrystusa". 

  •  Bardzo prosimy o przekazanie tego wezwania do działania swoim przyjaciołom i rodzinie, aby również rozważyli rezygnację z subskrypcji.
  •  Prosimy też o przyłączenie się do naszej kampanii telefonicznej. Wystarczy zadzwonić do Netflixa, by poinformować, że nie aktywują Państwo konta ponownie, dopóki "Pierwsze kuszenie Chrystusa" nie zniknie z platformy. Telefon do polskojęzycznego Centrum Pomocy ma numer:

00 800 112 4392
W godzinach 10.00-22.00 dostępna jest obsługa w języku polskim, w pozostałym czasie w języku angielskim.

  •  Prosimy również, tych z Państwa, którzy używają Twittera o wysłanie tweeta do Netflix i jego dyrektora generalnego Reeda Hastingsa, koniecznie używając hashtagu #CancelNetflix.

Po wykonaniu tych kroków, prosimy o wypełnienie naszego formularza po prawej stronie, abyśmy mogli na bieżąco śledzić postęp naszej kampanii. Jakiekolwiek informacje zwrotne otrzymane od pracowników Netflix prosimy wpisać w polu komentarza.

+ Letter to:

Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!

 
Please enter your first name
Please enter your last name
Please enter your email
Leave a comment about this
Please enter your country
Please enter your zip code
Please select an option:
We process your information in according with our Privacy policy and Terms of use.By signing, you accept CitizenGO's Terms of Use and Privacy Policy and you agree to receive occasional emails about our campaigns. You can unsubscribe at any time.

Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!

Powiedz nam co odpowiedział Ci Netflix!