OBYWATELE CHORWACII UPRZEJMIE PROSZĄ O POMÓC!

Andrej Plenković

 

OBYWATELE CHORWACII UPRZEJMIE PROSZĄ O POMÓC!

050,000
  46,783
 
46,783 people have signed. Help us reach 50,000 signatures.

OBYWATELE CHORWACII UPRZEJMIE PROSZĄ O POMÓC!

W Chorwacji obywatele nie chcą, żeby ratyfikowali Stambulską Konwencję, która mieści sprzeczne warunki ideologii gender i komitetu GREVIO, któremu dano zbyt dużą moc, co oznacza utratę suwerenności państwa w sensie prawnym, wykonawczym i finansowym.

Istnieje blokada medialna tych, którzy sprzeciwiają się Konwencji Stambulskiej.
Partie polityczne ignorują żądania obywateli oraz opinie instytucji naukowych, kulturalnych i religijnych.

Społeczeństwo chorwackie zbudowano na podstawie chrześcijańskiej. Ideologia gender i jej idee są nie do przyjęcia dla większości obywateli Chorwacji. Konwencja Stambulska nie jest zgodna z Konstytucją Republiki Chorwacji i nie szanuje wartości narodu chorwackiego.

Dlatego chcemy stworzyć taki dokument dotyczący ochrony kobiet, który nie zawiera założeń ideologicznych, które nie podważają suwerenności państwa w żadnym sensie naukowo uzasadnionym i służy jego celowi, a mianowicie zapobieganiu przemocy wobec kobiet.

Podpisując dokument, pomagasz chronić antropologiczną, kulturową i biologiczną tożsamość osoby i społeczeństwa jako całości, a także przyszłych pokoleń.

Dziękujemy serdecznie!

+ Letter to:

Sign this petition now!

 
Please enter your first name
Please enter your last name
Please enter your email
Please enter your country
Please enter your zip code
By signing you accept CitizenGO's Terms of Use and Privacy Policy and you agree to receive occasional emails about our campaigns. You can unsubscribe at any time.

My SignIt

Szanowni Państwo,

Сhodzi o Konwencję Stambulską, prosimy o uszanowanie żądań chorwackich obywateli:
- zakończyć presję Unii Europejskiej i Rady Europy;
- zatrzymać blokadę medialną tych, którzy sprzeciwiają się konwencji;
- brać pod uwagę opinię najwyższej instytucji naukowej w Chorwacji, chorwackiej Akademii Nauk, Rady Naukowej na temat zdrowia i edukacji oraz innych instytucji naukowych, kulturalnych i religijnych;
- uznać wyniki publicznego przesłuchania, w którym 80% obywateli głosowało przeciwko Konwencii Stambulskiej;
- realizować prowadzenie badań interdyscyplinarnych, których wyniki dostarczyć społeczeństwu w celu przyjęcia najlepszych rozwiązań w celu ochrony kobiet i społeczeństwa jako całości;
- że chorwacki rząd odrzuca Ratyfikację, ponieważ ona zawiera elementy ideologii gender i narusza chorwacką suwerenność prawodawczą;
- żeby na poziomie Unii Europejskiej została odwołana Konwencja Stambulska, ponieważ jej elementy ideologiczne gender pod względem płci są naukowo nieuzasadnione i potencjalnie śmiertelne dla tożsamości jednostki i przyszłości społeczeństwa.

Z poważaniem,

Sincerely,
[Your Name]

OBYWATELE CHORWACII UPRZEJMIE PROSZĄ O POMÓC!

Sign this petition now!

050,000
  46,783
 
46,783 people have signed. Help us reach 50,000 signatures.