STOP LGBT indoktrinácii v Disneylande!

Petition to: Disneyland Paris

 

STOP LGBT indoktrinácii v Disneylande!

0500,000
  404,807
 
404,807 people have signed. Help us reach 500,000 signatures.

STOP LGBT indoktrinácii v Disneylande!

Prosím, podporte svojim podpisom našu globálnu kampaň a požiadajte Disney, aby ochránil deti a rodiny zrušením ich pride pochodu homosexuálov a pride udalostí, ktoré sa majú konať už túto sobotu.

 

Upozornenie: Disney parky už nie sú vhodné pre rodiny!

 

Disney sa chváli svojim novým partnerstvom s komunitou „LGBTQ“ a plánujú hosťovať svoju prvú prehliadku gay pride (pochod gayov), ktorá sa bude konať v sobotu, 1. júna v Disneylande v Paríži. Táto udalosť je expanziou z malej párty, ktorú propagovali v parku minulý rok a bude prvým priamym sprievodom oslavujúcim gay životný štýl.

 

Nárast homosexuálnych pride podujatí v Disney nemá byť len v Paríži. V Universal Studios v Hollywoode v južnej Kalifornii Disney pomáha organizovať podujatie „Pride je univerzálny“, ktorý sa uskutoční túto sobotu. A je taktiež rozšírením "gay dní", ktoré sa konajú každý august vo Walt Disney svete na Floride v USA.

 

Je to záludný krok, ktorý ešte ďalej posunie politickú agendu LGBT a vystaví deti a rodiny oplzlotiam.

 

Podobné prehliadky po celom svete sú známe tým, že divákom odhaľujú nasledujúce záležitosti:

  • Účastníci nosia len spodnú bielizeň alebo kožené “nevoľnícke” oblečenie

  • Polonahí tanečníci

  • Oplzlé tance

  • Ľudia, ktorí sa angažujú v pohlavnom styku na verejnosti

  • Polonahí alebo úplne nahí ľudia

 

Približne 157 miliónov ľudí navštívilo Disney parky v roku 2018. Disney je impérium postavené na prilákaní rodín s deťmi. Udalosti súvisiace s gay pride-om sú veľmi verejné a jeho prejavy pripomínajú porno priemysel. Koľkí ľudia z obvyklých 430 000 návštevníkov parku si myslíte, že budú tomuto vystavení?

 

Vyzerá to tak, že LGBT lobby to už počíta za svoje víťazstvo pre ich nebezpečnú agendu. Nejde o podporu lásky alebo rôznorodosti, ale o úmyselné posúvanie prirodzených hraníc a zavádzanie gay teórie a rodovej ideológie.

 

Nemôžeme nečinne sedieť a zostať bez nášho vyjadrenia, zatiaľ čo udalosti pochodu homosexuálov sú zamerané na prostredie, v ktorom sa pohybujú rodiny s deťmi. Prosím, pripojte sa k tejto výzve, aby sme sa postavili proti snahe indoktrinovať naše deti v zábavnom priestore, ktorý je určený všetkým divákom.

+ Letter to:

Sign this petition now!

 
Please enter your first name
Please enter your last name
Please enter your email
Please enter your country
Please enter your zip code
Please select an option:
We process your information in according with our Privacy policy and Terms of use.By signing, you accept CitizenGO's Terms of Use and Privacy Policy and you agree to receive occasional emails about our campaigns. You can unsubscribe at any time.

STOP LGBT indoktrinácii v Disneylande!

Vážené pani Natacha Rafalski, Catherine Powell, Elisabetta Marigliano a ďalší zainteresovaní zástupcovia Disneylandu v Paríži,

Dozvedel som sa, že v sobotu 1. júna bude Disney hostiť svoj prvý Gay Pride Parade v Disneylande v Paríži. Chcem vyjadriť svoje nemilé prekvapenie a obavy.

Disney zábavné parky boli od svojho otvorenia považované za miesto pre rodiny, aby si mohli strávit spoločný čas. Disney vynikal najmä tým, že vedel zabaviť a zaujať deti.

Ale rodičia nechcú, aby Disney indoktrinoval ich deti. Ak bude táto indoktrinácia pokračovať, nebudeme váhať bojkotovať filmy, produkty a Disney parky.

Žiadam vás, aby ste zrušili udalosť „Magical Pride“ s cieľom ochrániť deti a zachovať príjemné miesto pre ľudí zo všetkých oblastí a presvedčení.

S pozdravom,

[Your Name]

STOP LGBT indoktrinácii v Disneylande!

Sign this petition now!

0500,000
  404,807
 
404,807 people have signed. Help us reach 500,000 signatures.