Przestańcie nas cenzurować!

Wolność słowa jest w niebezpieczeństwie jak nigdy wcześniej?

 

Przestańcie nas cenzurować!

0200,000
  193,368
 
193,368 people have signed. Help us reach 200,000 signatures.

Przestańcie nas cenzurować!

Wielkie koncerny technologiczne, takie jak Facebook, Twitter, YouTube, Google, Apple, Amazon i Pinterest, rozpoczęły światową kampanię cenzurowania wypowiedzi zwolenników ochrony życia, rodziny i wolności, którzy nie podporządkowują się ich politycznie poprawnym schematom ideologicznym.

Tak zwane firmy Big Tech są właścicielami największych i najpopularniejszych na świecie mediów społecznościowych.

Ale nie znaczy to, że są one nietykalne.

Jeśli Ty i ja, sprzeciwimy się tyranom z Big Tech i pokażemy im, że nie tylko stracą poparcie społeczne, ale także stracą miliardy złotych ze swoich zysków nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, oraz staną w obliczu groźby poważnych procesów odszkodowawczych…

To będą musieli zacząć nas słuchać.

Prosimy zatem podpisać petycję CitizenGO, aby pomóc nam wywrzeć nacisk na dyrektorów generalnych firm Big Tech i nalegać na zniesienie wszechobecnej na ich portalach cenzury.

+ Letter to:

Sign this petition now!

 
Please enter your email
Please enter your first name
Please enter your last name
Please enter your country
Please enter your zip code
Please select an option:

Przestańcie nas cenzurować!

Jak doskonale Państwo wiecie, Wasza firma ma swój udział we wprowadzeniu cenzury wypowiedzi, które nie są zgodne z ideologią radykalnej lewicy w kwestii ochrony życia, rodziny i wartości chrześcijańskich.

Cenzurowanie wypowiedzi jest nie tylko wątpliwe moralnie, ale także sprzeczne ze wszystkim, co Wasza platforma ma rzekomo gwarantować.

Wolność słowa jest nieodłącznym prawem; wolnością, która musi być powszechna dla wszystkich.

Każdy użytkownik waszej platformy ma pełne prawo być patriotą, mieć poglądy chrześcijańskie lub nie zgadzać się z polityką rządu, albo mieć krytyczną opinię na temat wzorców dostarczanych przez kulturę masową bez groźby bycia ocenzurowanym.

Wzywam Was, szanujcie prawa swoich użytkowników, przestańcie cenzurować i udowodnijcie, że nie jesteście policją polityczną w służbie ideologicznego dyktatu, ale naprawdę dbacie o wolność słowa!

[Your Name]

Przestańcie nas cenzurować!

Sign this petition now!

0200,000
  193,368
 
193,368 people have signed. Help us reach 200,000 signatures.