Popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ

Popieramy Węgrów

 

Popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ

0100.000
  53.982
 
53.982 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 100.000 firmas

Popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ

Pilny apel od węgierskiego zespołu CitizenGO:

Nasz kraj, Węgry, stanął w ostatnich kilku tygodniach w obliczu zaciekłych ataków, ponieważ chcemy chronić nasze dzieci przed seksualizacją oraz indoktrynacją ideologią ruchu LGBTQ w szkołach, przedszkolach, w dostępnych dla dzieci mediach.

My, młode matki i organizatorki tej kampanii prosimy Was: stańcie z Węgrami, stańcie z węgierskimi dziećmi i stańcie w obronie prawa rodziców do edukacji swoich dzieci!

Potrzebujemy Waszego wsparcia. Jesteśmy atakowani na wielu polach za pomocą ogromnej kampanii medialnej i politycznej, po uchwaleniu nowej węgierskiej ustawy o ochronie dzieci:

  • Przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, powiedziała - „ten węgierski projekt ustawy, to wstyd".
  • Parlament UE przyjął rezolucję wzywającą Komisję do natychmiastowego podjęcia działań prawnych poprzez wszczęcie przeciwko Węgrom przyspieszonego postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego UE w związku z tą ustawą.
  • Z dniem wejścia w życie ustawy, Komisja Europejska (tak, to niewiarygodne, czego dopuszcza się organ wykonawczy UE) uruchomiła sfinansowaną przez siebie stronę internetową nt. ideologii LGBTQ, która służy indoktrynacji uczniów na Węgrzech.
  • Holenderski premier, Mark Rutte, powiedział, że "długoterminowym celem jest rzucenie Węgier na kolana w tej kwestii", a same Węgry "nie mają już żadnego interesu w byciu członkiem Unii Europejskiej".
  • Zachodnie media nieustannie opowiadają kłamstwa o naszym nowym prawie i o nas, którzy chcemy chronić dzieci przed indoktrynacją ideologią LGBTQ.

Przyjrzyjmy się jednak faktom, a nie fałszywym pogłoskom na ten temat. Oto kilka cytatów o istotnych aspektach nowej węgierskiej ustawy o ochronie dzieci..:

  • "Dla ochrony celów określonych w niniejszej ustawie oraz ochrony dzieci, zabronione jest udostępnianie osobom, które nie ukończyły osiemnastego roku życia treści, które mają charakter pornograficzny lub przedstawiają seksualność w sposób propagujący samoidentyfikację płci niezgodnie z płcią ustaloną przy urodzeniu, zmianę płci lub homoseksualizm."
  • Zajęcia, programy szkolne i przedszkolne "nie mogą mieć na celu propagowania samoidentyfikacji płci niezgodnie z płcią ustaloną w chwili urodzenia, zmiany płci lub homoseksualizmu."
  • "Programy zalicza się do kategorii V ("nieodpowiednie dla widzów poniżej osiemnastego roku życia"), jeżeli mogą wywierać negatywny wpływ na fizyczny, umysłowy lub moralny rozwój małoletnich, w szczególności w wyniku eksponowania jako głównego elementu przemocy, propagowania lub przedstawiania rozbieżności w samoidentyfikacji płci niezgodnie z płcią określoną w chwili urodzenia, zmiany płci, homoseksualizmu, bezpośredniego, naturalistycznego przedstawiania ludzkiej seksualności."

Jak widać, pomimo faktu, że lobby LGBT wydaje się przejmować większość instytucji międzynarodowych i coraz więcej rządów krajowych, prawda oraz prawo Węgier jest nadal po stronie dzieci i ich prawa do życia i dojrzewania w świecie wolnym od seksualizacji i szkodliwych dla ich rozwoju przekazów.

Warto zauważyć, że Konstytucje i Traktaty wielu instytucji międzynarodowych, takich jak UE i ONZ, formalnie się przecież nie zmieniły i nadal chronią prawo naturalne, które zawsze powinno chronić prawdę i mieć na celu dobro wspólne:

  • "Szanuje się prawo rodziców do zapewnienia wychowania i nauczania dzieci zgodnie z ich przekonaniami religijnymi, filozoficznymi i pedagogicznymi". Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej art. 14.
  • "Państwa-Strony będą zachęcały do opracowania odpowiednich wytycznych w celu ochrony dziecka przed informacjami i materiałami szkodliwymi dla jego dobra." Konwencja ONZ o prawach dziecka art. 17 e

Pozwólcie nam również podzielić się z Wami odrobiną historii, jak doszliśmy do tego punktu, w którym to prawo stało się konieczne... bo być może doświadczyliście tego typu rzeczy również w swoich krajach...

CitizenGO pracowało ciężko przez ostatnie kilka lat, aby podnieść społeczny poziom świadomość na temat celów i metod działania lobbystów LGBTQ, którzy kierują swoje akcje do coraz młodszych dzieci na Węgrzech.

90,000 Węgrów poparło petycję CitizenGO przeciwko pierwszej "książce z bajkami LGBTQ" wydanej w języku węgierskim, która zawierała opowieści oparte na wątkach homoseksualnych i transgenderowych, a nawet opisywała zmianę płci... (kobieta staje się mężczyzną, a następnie rozpoczyna homoseksualny związek, wychowując dzieci w nim dzieci…)

Ale, co jest naprawdę zdumiewające???? Ta książka została wydana razem z towarzyszącymi jej programami lekcji na tematy LGBTQ dla szkół i przedszkoli!

Lewicowe organizacje pozarządowe forsowały również program LGBTQ dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych poprzez programy tzw. kompleksowej edukacji seksualnej.

Na przykład, jedna z lewicowych organizacji uruchomiła program seksualizacji dziesięcioletnich dzieci zawierający ideologiczny, indoktrynujący przekaz: "Nasza tożsamość płciowa nie jest w najmniejszym stopniu związana z naszą płcią biologiczną".

Jeśli to nie jest „pranie mózgu” najmłodszych, to co nim jest?!

Następnie, w maju tego roku, wydana została zawierająca homoseksualne treści, propagandowa książeczka z obrazkami dla 2-3 letnich maluchów, pokazująca im dwóch mężczyzn budzących się rano obok siebie w łóżku, jako tzw. tęczowych „ojców".

Wiem, że na zachodzie Europy takie rzeczy stają się coraz bardziej powszechne. Doceniamy i popieramy wszystko, co robicie w swoim kraju, aby temu zapobiec.

Wierzę jednak, że tutaj, w Europie Środkowej, wciąż mamy duże szanse na powstrzymanie lobby LGBT, które chce indoktrynować i deformować dzieciństwo naszych dzieci.

I jeśli uda nam się nie ugiąć tej ideologicznej kolonizacji, może to pomóc rodzicom, na Zachodzie, wrócić do normalności. Bo ten ideologiczny obłęd nie może przecież trwać wiecznie...

Prosimy o podpisanie petycji i wsparcie Węgier w ochronie dzieci przed seksualizacją i praniem mózgów przez lobby LGBTQ!

Bardzo dziękuję za okazanie wsparcia dla dzieci z mojego kraju i dla wszystkich dzieci na świecie. Powstrzymanie tej masowej indoktrynacji będzie wymagało od nas wszystkich wzajemnego wsparcia!

Niech Pan Bóg błogosławi i chroni również Wasze dzieci i Wasze rodziny!

Węgierski zespół CitizenGO



 

Więcej informacji:

90 tys. osób protestowało w ubiegłym roku przeciwko książce z bajkami LGBTQ dla dzieci wydanej razem z załączonymi do niej programami lekcji dla szkół i przedszkoli

https://citizengo.org/hu/fm/182339-vegye-le-kinalatabol-az-lmbtq-mesekonyvet-pagony-gyerekkonyvesbolt-tobbi-arusitohely 

Wezwaliśmy węgierski rząd do ochrony dzieci przed treściami LGBTQ dla dorosłych

https://citizengo.org/hu/fm/182746-vilagos-jogszabalyokkal-vedjek-gyermekeket-felnott-lmbtq-tartalmaktol 

Węgierski program edukacji seksualnej okłamuje dzieci w kwestii ich płci i tożsamości

http://web.archive.org/web/20200805043647/https://yelon.hu/2018/01/20/gender-tarsadalmi-es-biologiai-nem/ 

Najnowsza, zawierająca homoseksualną propagandę, książka z obrazkami dla 2-3 letnich dzieci.

https://vasarnap.hu/2021/06/02/erzekenyitsuk-a-legkisebbeket-is-megjelent-az-elso-szivarvanyos-lapozo-magyarorszagon/

+ Petición a:

¡Firma esta petición ahora!

 
Introduce tu e-mail
Introduce tu nombre
Introduce tus apellidos
Introduce tu país
Introduce tu código postal
Por favor seleccione una opción:

Popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ

My, niżej podpisani popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ, ponieważ:

dzieci mają prawo do bezpiecznego dzieciństwa bez seksualizacji;

"Państwa-Strony będą zachęcały do opracowania odpowiednich wytycznych w celu ochrony dziecka przed informacjami i materiałami szkodliwymi dla jego dobra." Konwencja ONZ o prawach dziecka art. 17 e

rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami;

"Szanuje się prawo rodziców do zapewnienia wychowania i nauczania dzieci zgodnie z ich przekonaniami religijnymi, filozoficznymi i pedagogicznymi". Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej art. 14.

istnieje coraz większa presja ze strony grup lobbystycznych LGBTQ na indoktrynację naszych dzieci od najmłodszych lat, często bez wiedzy i zgody rodziców, fałszywymi ideami, typu "możesz zmienić swoją płeć".

Sprzeciwiamy się też ideologicznym i stronniczym atakom na suwerenne decyzje parlamentu Węgier ze strony instytucji międzynarodowych (jak Parlament UE i Komisja UE), rządów krajowych, polityków i liberalnych mediów.

Wzywamy te podmioty do poszanowania suwerenności Węgier oraz prawa i obowiązku ochrony swoich obywateli, a zwłaszcza dzieci.

[Tu nombre]

Popieramy Węgry chroniące dzieci przed indoktrynacją LGBTQ

¡Firma esta petición ahora!

0100.000
  53.982
 
53.982 Personas han firmado. Ayúdanos a llegar a 100.000 firmas