"ZATRZYMAJ ABORCJĘ" - POZNAJ SZCZEGÓŁY OBYWATELSKIEJ INICJATYWY USTAWODAWCZEJ

zatrzymaj aborcję

 

"ZATRZYMAJ ABORCJĘ" - POZNAJ SZCZEGÓŁY OBYWATELSKIEJ INICJATYWY USTAWODAWCZEJ

"ZATRZYMAJ ABORCJĘ" - POZNAJ SZCZEGÓŁY OBYWATELSKIEJ INICJATYWY USTAWODAWCZEJ

01.600
  1.083
 
1.083 firmas
Szczegóły na stronie:
---


Szanowni Państwo,

W 2015 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1044 dzieci poczętych, w większości (1000 dzieci) ze względu na podejrzenie (niepotwierdzone) choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.
 
Mamy szansę zatrzymać aborcję dzieci z podejrzeniem choroby w polskich szpitalach.
 
PROSIMY o zaangażowanie w inicjatywę ustawodawczą #ZATRZYMAJABORCJE, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej. Musimy zebrać jak najwięcej podpisów, aby pokazać, że nie zgadzamy się na te okrutne morderstwa i zobligować parlament do zajęcia się sprawą. W dniu 17.08. składamy do Marszałka Sejmu zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję". W chwili, w której otrzymamy zgodę na zbiórkę, poinformujemy o tym Państwa niezwłocznie. W tej chwili szukamy wolontariuszy, którzy będą gotowi poświęcić swój wolny czas na zbieranie podpisów:
 
 
Potrzebujemy jak najszybciej wiedzieć, na ile osób możemy liczyć podczas akcji zbierania (na papierze) podpisów pod projektem ustawy. Przewidywany czas zbiórki podpisów to wrzesień, październik i listopad bieżącego roku. Minimalna liczba podpisów to 100 tys., ale zamierzamy zebrać znacznie więcej.
 
 
Mam zaszczyt prowadzić tę inicjatywę wraz z panią Kają Godek z Fundacji Życie i Rodzina. Pragnę jednocześnie z radością poinformować Państwa, że miałyśmy zaszczyt przedstawić inicjatywę Episkopatowi podczas 374. Zebrania Plenarnego w Zakopanem, prosząc o moditwę i wsparcie: https://ekai.pl/uwaga-episkopat-zapoznal-sie-z-obywatelska-inicjatywa-ustawodawcza-zatrzymaj-aborcje/
Komunikat z zebrania w punkcie szóstym brzmi:
"Biskupi podtrzymują wołanie o pełną ochronę prawną dzieci poczętych jako konstytucyjne prawo do życia. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą „#ZatrzymajAborcję”, mającą na celu większą ochronę życia dziecka poczętego w perspektywie powiększającego się zakresu eugeniki prenatalnej. Biskupi polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów."
 
Jeśli Polska dalej będzie zabijać swoje dzieci, będzie narodem bez przyszłości...
 
Zatrzymajmy aborcję. Nasz wysiłek może ochronić życie wielu dzieci, a tym samym ich matki i rodziny przed traumą aborcji. I módlmy się za tę inicjatywę, wszystkie osoby zaangażowane oraz Polskę.
 
Będę informować Państwa o postępach tej inicjatywy.
 
Serdecznie pozdrawiam,
 
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

Completa tu firma

¡Firma esta petición ahora!

 
Introduce tu e-mail
Introduce tu nombre
Introduce tus apellidos
Introduce tu país
Introduce tu código postal
Por favor seleccione una opción:
Procesamos tus datos personales de acuerdo con nuestras Política de privacidad y Términos de uso.

Dołącz do grona wolontariuszy!

Szczegóły na stronie: http://zatrzymajaborcje.citizengo.org

Prosimy o zgłoszenia pod adresem: https://go.citizengo.org/wolontariusze

[Tu nombre]

Dołącz do grona wolontariuszy!

Szczegóły na stronie: http://zatrzymajaborcje.citizengo.org

Prosimy o zgłoszenia pod adresem: https://go.citizengo.org/wolontariusze

[Tu nombre]