Michał Swat

imagem de Michał Swat
Michał Swat  

Przyłącz się do nas w sprzeciwie absurdalnemu "ruchowi", który ma na celu zrobienie z Królowej Elsy z „Krainy Lodu” lesbijki w fabule sequelu "Frozen 2" planowanego na 2018 rok. Mamy znacznie lepszy pomysł ... pomysł, który promuje stałe wartości rodzinne dla naszych dzieci i reprezentuje naturalną rodzinę. Podpisz naszą petycję teraz, prosząc Disney'a aby Elsa zakochała się w Księciu z Bajki.

Unitevi a noi contro il "movimento" assurdo per trasformare la regina Elsa dal film “Frozen - Il regno di ghiaccio” in una lesbica durante il sequel "Frozen 2, che dovrebbe essere lanciato in 2018. Stiamo suggerendo un'idea molto migliore... un'idea che promuova i valori solidi della famiglia agli nostri bambini e representi la famiglia naturale.

PLEASE, SIGN THIS PETITION ON THE POLISH OR ITALIAN VERSION, THIS VERSION IS'NT ENTIRELY ACTIVE:

(Scusatemi errori nella traduzione - non sono italiano, e perció sicuramente ci staranno.)

 

Da piú dell'un anno la situazione in Europa dell'Est non é del tutto da invidiare: li sta regnando la violenza, si versa del sangue, la morte prende con sé migliaia di persone.

PLEASE, SIGN THIS PETITION ON THE POLISH OR ITALIAN VERSION, THIS VERSION IS'NT ENTIRELY ACTIVE: polish: http://www.citizengo.org/pl/29424-drodzy-bracia-chrzescijanie italian: http://www.ci

 Od roku przeszło sytuacja naszych wschodnich sąsiadów jest nie do pozazdroszczenia: gorze przemoc, leje się krew, śmierć zabiera z sobą tysiące osób.

Wielu ludzi nadal myśli, że Amnesty International to organizacja, która broni praw człowieka. Ale tak nie jest. Ta organizacja pozarządowa staje w pierwszym szeregu międzyn tymi, którzy walczą o niedorzeczne "prawo do aborcji", które przeciwstawia się najbardziej podstawowemu prawu człowieka: prawo do życia słabszych, i kruchszych istot ludzkich, czyli dzieci jeszcze nienarodzonych.

Szanowni Państwo, dziękujemy za ogromne wsparcie tej inicjatywy! Mówiły o niej zagraniczne media i - co najważniejsze - dostrzegli oraz docenili ją licznie sami Słowacy! To referendum to ogromny sukces, bo ponad 90% głosujących odpowiedziało pozytywnie na postawione pytania. Niestety, zabrakło frekwencji (potrzeba było 50%, a wypowiedziało się 21%). Ciągle można dołączać do tej inicjatywy! Na zdjęciu organizatorzy referendum wraz z przedstawicielem CitizenGO, Matteo Cattaneo, który w naszym imieniu doręczył list poparcia.