Výzva pre OSN: prestaňte ohrozovať naše deti, obhajujte skutočné práva žien!

Delegáti 67. zasadnutia Komisie OSN pre postavenie žien

 

Výzva pre OSN: prestaňte ohrozovať naše deti, obhajujte skutočné práva žien!

victory

Výzva pre OSN: prestaňte ohrozovať naše deti, obhajujte skutočné práva žien!

0400.000
  201.246
 
201.246 have signed.

OSN zvolalo 67. výročné zasadnutie Komisie pre postavenie žien (CSW), ktoré sa koná od 6. do 17. marca. Našou úlohou je postaviť sa proti nebezpečnej ideologickej agende, ktorá ohrozuje predovšetkým malé deti. 

OSN je otvorene proti nám... pretože hovoríme pravdu! Tvrdíme, že neexistuje právo ukončiť nevinný nenarodený život, že chlapci nemôžu byť dievčatami a dievčatá chlapcami, že muži a ženy sú definovaní svojou biológiou, a nie vymyslenou gender ideológiou. Progresívci v OSN nás nemajú radi, ale niekde v hĺbke musia uznať, žeto, čo hovoríme, je pravda.

Chcete vedieť, čo konkrétne robia? Snažia sa nás umlčať, cenzurovať, dokonca nás nazvali "teroristami" a keby môžu, úplne zakážu našu činnosť.

Progresívci sa spojili, aby presadili a natlačili svoj názor všade a všetkým. Snažia sa dosiahnuť, aby všetci podporovali potraty bez akéhokoľvek obmedzenia a všade na svete kvitla radikálna gender ideológia, ktorá mrzačí dospelých i deti. 

Čaká nás dôležitý zápas. A preto potrebujeme Vašu pomoc. 

Tento mesiac sa koná zasadnutie Komisie OSN pre postavenie žien (CSW) a my sa musíme vzoprieť ich útokom na život, manželstvo a rodinu. 

V návrhu prípravného dokumentu, ktorý sme v CitizenGO dôkladne zanalyzovali, Komisia presadzuje, aby sa podporovali potraty, sexualizácia detí a gender ideológia.

Cieľom OSN je presadiť takzvanú "komplexnú sexuálnu výchovu" alebo CSE (ang. Comprehensive sexual education), ktorá explicitným sexuálnym obsahom indoktrinuje malé detí a šíri LGBT propagandu a lži o identite muža a ženy.

CSE obsahuje viaceré kontroverzné veci, medzi ktoré patrí napr. propagácia promiskuity, výučba masturbácie pre 4-ročné deti, gender ideológia, ako aj skorá sexuálna iniciácia, ktorá je pre malé deti nepotrebná a škodlivá.

Usmernenie navrhuje, aby sa deti od štyroch rokov učili, že pohlavie je sociálny konštrukt, a aby sa od deviatich rokov učili "oceňovať vlastnú gender identitu a prejavovať rešpekt voči gender identite iných". 

To v praxi znamená aj to, že ak sa niekto cíti ráno ako chlapec a večer ako dievča, jeho spolužiaci by to mali rešpektovať a prispôsobovať mužský a ženský jazykový rod pri oslovení.

V cieľoch CSE sa nachádza aj výzva k rešpektu "netradičných rodín" (napr. dvaja homosexuáli s deťmi) a veľký dôraz sa kladie na tzv. "LGBT práva" ako keby boli LBGT ľudia špeciálna kategória občanov, ktorí potrebujú nejaké špeciálne občianske práva navyše. Predkladatelia z radov progresívcov sa pri tom všetkom tvária, že ich požiadavky sú "založené na dôkazoch".

Hlas prorodinných organizácií je na pôde OSN potláčaný a je najvyšší čas, aby sme sa ideologickej cenzúre postavili!

Podpíšte túto petíciu, v ktorej žiadame diplomatov zastupujúcich Slovensko a delegátov všetkých ostatných krajín, aby odstránili kontroverzné odseky, ktoré presadzujú potraty ako právo a sexualizáciu detí maskovanú pod pojmom "komplexná sexuálna výchova" (CSE). 

Náš cieľ na nadchádzajúcom zasadnutí Komisie pre postavenie žien (CSW) je jasný. Spolu s ďalšími pro-life a pro-rodinnými organizáciami neúnavne pracujeme na tom, aby sme ovplyvnili konečné uznesenie Komisie. A potrebujeme k tomu Vašu pomoc.

Súčasný prístup OSN k sexuálnej výchove predstavuje veľké ohrozenie pre naše deti! Vieme, aké dôležité je bojovať proti každému ideologickému odseku v návrhu dokumentu, pretože každý takýto odsek môže mať závažné a veľmi nebezpečné dôsledky pre malé deti. 

Je veľmi dôležité, aby sme toto ideologické zlo zastavili a chránili zraniteľných!

Vieme, že všetko, čo sa schváli počas zasadania Komisie môže ľahko poslúžiť ako základ pre rozšírenie gender ideológie, sexualizácie detí a pro-potratovej agendy po celom svete.  

Viac informácií:

Stránka Komisie pre postavenie žien 2023:
https://www.unwomen.org/en/csw/csw67-2023

Predsedníčka OSN vyzýva na zavedenie sexuálnej výchovy do škôl (The Nation)
https://thenationonlineng.net/un-chair-calls-for-introduction-of-sex-education-in-schools/

Komplexná sexuálna výchova
https://www.comprehensivesexualityeducation.org/cse-news-page/

 

0400.000
  201.246
 
201.246 have signed.

Dokončite Váš podpis

Táto petícia je...

Víťazstvo!
Vaše údaje spracúvame v súlade s našimi podmienkami ochrany osobných údajov

CSW67: Odmietame komplexnú sexuálnu výchovu a žiadame riešenie skutočných problémov žien

Vážení diplomati Slovenskej republiky pri OSN, 

Vážení delegáti na 67. zasadnutí Komisie OSN pre postavenie žien (CSW),

6. marca 2023 sa v OSN v New Yorku začalo 67. zasadnutie Komisie OSN pre postavenie žien (CSW).

Chceli by sme vyjadriť naše závažné znepokojenie z ideologickej agendy, ktorá sa nachádza v návrhu záverečného dokumentu.

Každý rok, keď sa koná zasadnutie Komisie pre postavenie žien, očakávame, že sa bude diskutovať o skutočných problémoch, ktoré trápia ženy na celom svete. Je vždy sklamaním, keď sa deje pravý opak.

Tohtoročný návrh záverov je veľmi vzdialený od skutočnej pomoci ženám. Namiesto reálnych riešení ideologicky presadzuje presadzuje sexualizáciu detí prostredníctvom radikálnej tzv. komplexnej sexuálnej výchovy, gender ideológiu a dokonca aj potraty.

Vaše excelencie, touto petíciou Vás vyzývame, aby ste urobili správnu vec a postavili sa za skutočnú pomoc ženám. Prosím, odmietnite sexuálnu výchovu, ktorá ohrozuje malé deti. Odmietnite vraždenie nenarodených detí v podobe umelého potratu. Omietnite ohrozovanie zdravia detí prostredníctvom gender ideológie. 

Žiadame Vás, aby ste z prvého návrhu odstránili všetky formulácie o sexuálnom a reprodukčnom zdraví a právach, potratoch, sexuálnej rozmanitosti, gender ideológii a "komplexnej sexuálnej výchove" - zachytené v bodoch 12, 13 (LGBT), 26 (CSE), 31 (SRHR), 39.1 (SOGI).

Prosím, aby sa na prvé miesto záverov dostali skutočné priority ako je zdravie, čistá voda, vzdelávanie, infraštruktúra a zamestnanosť pre ženy. 

S úctou

[Vaše meno/Vaše jméno]

CSW67: Odmietame komplexnú sexuálnu výchovu a žiadame riešenie skutočných problémov žien

Vážení diplomati Slovenskej republiky pri OSN, 

Vážení delegáti na 67. zasadnutí Komisie OSN pre postavenie žien (CSW),

6. marca 2023 sa v OSN v New Yorku začalo 67. zasadnutie Komisie OSN pre postavenie žien (CSW).

Chceli by sme vyjadriť naše závažné znepokojenie z ideologickej agendy, ktorá sa nachádza v návrhu záverečného dokumentu.

Každý rok, keď sa koná zasadnutie Komisie pre postavenie žien, očakávame, že sa bude diskutovať o skutočných problémoch, ktoré trápia ženy na celom svete. Je vždy sklamaním, keď sa deje pravý opak.

Tohtoročný návrh záverov je veľmi vzdialený od skutočnej pomoci ženám. Namiesto reálnych riešení ideologicky presadzuje presadzuje sexualizáciu detí prostredníctvom radikálnej tzv. komplexnej sexuálnej výchovy, gender ideológiu a dokonca aj potraty.

Vaše excelencie, touto petíciou Vás vyzývame, aby ste urobili správnu vec a postavili sa za skutočnú pomoc ženám. Prosím, odmietnite sexuálnu výchovu, ktorá ohrozuje malé deti. Odmietnite vraždenie nenarodených detí v podobe umelého potratu. Omietnite ohrozovanie zdravia detí prostredníctvom gender ideológie. 

Žiadame Vás, aby ste z prvého návrhu odstránili všetky formulácie o sexuálnom a reprodukčnom zdraví a právach, potratoch, sexuálnej rozmanitosti, gender ideológii a "komplexnej sexuálnej výchove" - zachytené v bodoch 12, 13 (LGBT), 26 (CSE), 31 (SRHR), 39.1 (SOGI).

Prosím, aby sa na prvé miesto záverov dostali skutočné priority ako je zdravie, čistá voda, vzdelávanie, infraštruktúra a zamestnanosť pre ženy. 

S úctou

[Vaše meno/Vaše jméno]